Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Eğitim Demir: Milli eğitim olarak gençlere her zaman destek vereceğiz

Demir: Milli eğitim olarak gençlere her zaman destek vereceğiz

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir Eyyübiye Halk Eğitim Merkezi’nde verilen kursları ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 21 Kasım 2017 Salı 09:18
Demir: Milli eğitim olarak gençlere her zaman destek vereceğiz
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Drama Teknikleri ve İşaret Dilli eğitimlerine katılan Demir’in ziyareti renkli görüntülere sahne oldu. İşaret dili ile kendisini tanıtan ve kursiyerler ile iletişim kuran Demir, doğaçlama teknikle anlatılan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Külkedisi ve Kırmızı Başlıklı Kız Masallarını izledi.

Drama Teknikleri Kursu’nun katılmayı en çok istediği kurslardan biri olmasına rağmen bir türlü katılama fırsatı bulamadığını söyleyen Demir, dramanın kendini keşfetmekte ve iletişimde çok önemli ve etkili bir alan olduğunu düşündüğünü belirtti.

“Eğitim uzun soluklu bir iştir” Öğretmenlerin kursa olan yoğun katılımından duyduğu memnuniyeti dile getiren Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, “Biliyorsunuz eğitim uzun soluklu bir iştir. Atanınca durmadığınız, daha verimli eğitim vermek için hala çalışmaya devam ettiğiniz için hepinizi kutlarım” dedi. Eyyübiye Halk Eğitim Merkezi’nin yaklaşık bir yıldır hizmet verdiğini söyleyen Demir, ”Burada aldığınız eğitimlerden sonra sizler de kurs açabilirsiniz. Milli eğitim olarak size her zaman destek vereceğiz” diye konuştu.

Demir, Eyyübiye Halk Eğitim Müdürü Necati Taş’a, İşaret Dili Kursu eğitmeni Şenay Şengün Senguer’e, Drama Teknikleri Kursu eğitmenleri Zülfü Alımterin ve Berna Savaşçı’ya teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

 

 

 

 

 

 

 

urfahabermerkezi

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Burs ve Kredi Başvurusu için Adaylar Dikkat 21 Ekim 2018 Son Gün

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık