urfahabermerkezi Facebook
urfahabermerkezi Twitter

Ana Sayfa Genel Danışma Meclisi Toplantısı' Yapıldı

Danışma Meclisi Toplantısı' Yapıldı

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde, 'AK Parti Harran İlçe Danışma Meclisi Toplantısı' yapıldı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:29
Danışma Meclisi Toplantısı' Yapıldı

Harran İlköğretim Okulu konferans salonunda düzenlenen toplantıya; Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı, kapatılan HAS Parti'nin yöneticileri katıldı.

AK Parti Harran İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nın açılış konuşmasını yapan Mahmut Özyavuz, "Seçildiğimiz günden bugüne il teşkilatındaki tüm toplantılara katılıp Harran ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Özellikle üye konusunda çalışmalarımız titizlikle devam ederken, bugün itibariyle yaklaşık 4 bin 600 kaydı yapmış bulunmaktayız.

Köy temsilcilerimiz ve köy muhtarlarımızla sürekli dayanışma içerisindeyiz. Geçtiğimiz günlerde Harran ilçemizde yaşanan sel felaketinde mağdur olan vatandaşlarımızın yanında olduk. Olaylardan sonra sürekli takip etmekteyiz. İlçemizde olan ve olabilecek tüm sıkıntılara karşı her zaman Harranlı kardeşlerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Her türlü destek için şahsım ve partimizin desteği eksik olmayacaktır" dedi.

Daha sonra konuşan Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz da, Harran'da yaptıkları ve yapacakları hizmetler konusunda partililere bilgi verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık