Reklam Alanı
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Spor “DAMLA PROJESİ” GÖNÜLLÜLERİ ŞANLIURFA’DA

“DAMLA PROJESİ” GÖNÜLLÜLERİ ŞANLIURFA’DA

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen 'Damla Projesi', gönüllü gençlerin katılımıyla Şanlıurfa’da başladı.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2017 Salı 13:59
“DAMLA PROJESİ” GÖNÜLLÜLERİ ŞANLIURFA’DA
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Damla Projesi kapsamında Şanlıurfa’ya gelen yerli ve yabancı Üniversite öğrencilerinden oluşan 25 genç, gönüllülük esasına göre 4 gün boyunca düzenlenecek olan çeşitli etkinliklere katılacak.

Aile, kurum, yetimhane, huzurevi ve engelli dernekleri gibi çeşitli yerlere ziyaretlerde bulunan katılımcı gençler, yatılı ilköğretim bölge okulu etkinliklerine katılıyor, çevre ve mezarlık temizliği yapıyor ayrıca proje ile gençler, gittikleri şehrin kültürünü ve yöre halkını yakından tanıma fırsatı buluyor.

“SOLAN YÜZLER GÖNÜLLÜ GENÇLERLE GÜLÜYOR”

Hiçbir maddi karşılık beklemeden Şanlıurfa’ya gelen gönüllü gençlerin yapacağı etkinliklerle solan yüzlerin güleceğini belirten Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, gönüllü gençlere teşekkür etti.

Her gencin mutlaka gönüllü olması gerektiğini vurgulayan İl Müdürü Keşküş, “Her genç mutlaka bir projede gönüllü olarak çalışmalı solan yüzleri güldürmeli diye düşünüyorum. Gençlik Merkezi liderlerimizin eşlik ettiği Damla Projesi Şanlıurfa’da ilgi görüyor. Gönüllü gençlerimiz bir hafta burada çeşitli etkinlikler düzenleyecek projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık