urfahabermerkezi Facebook
urfahabermerkezi Twitter

Ana Sayfa Ekonomi 'Cumhurbaşkanı kadro konusunda yanlış bilgilendirildi'

'Cumhurbaşkanı kadro konusunda yanlış bilgilendirildi'

Kamu Çalışanları Platformu Şanlıurfa İl Başkanı Nuri Kaplan, Erdoğan'ın kadro konusunda yanlış bilgilendirildiğini iddia ederek, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı dinlerken yaptığı açıklamaya çok şaşırdım. Neden mi, çünkü 'herkese kadro verilmiş' dedi. Belli ki yanlış bilgilendirme yapılmış. Kadro alamayan işçilerden haberi yok. Cumhurun başkanı kadro alamayan işçilerin olduğunu bilseydi emin olun müjdeler verirdi" dedi.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2019 Cumartesi 17:45
'Cumhurbaşkanı kadro konusunda yanlış bilgilendirildi'

Kamu Çalışanları Platformu Şanlıurfa İl Başkanı Nuri Kaplan, kadro konusunda yaptığı açıklamada sendika yetkililerine yüklendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kadro konusunda yanlış bilgilendirildiğini öne süren Kaplan, açıklamasının devamında şunları söyledi:

"Ne oldu efendiler dinlediniz mi Sayın Cumhurbaşkanımızı? Hani kadro taleplerimizi iletiyordunuz? Hani kadro alamayan arkadaşlarımızın sesi olmuştunuz? Hani alın terimiz yerde kalmayacaktı? Nerede? Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı dinlerken yaptığı açıklamaya çok şaşırdım. Neden mi, çünkü "herkese kadro verilmiş" dedi. Belli ki yanlış bilgilendirme yapılmış. Kadro alamayan işçilerden haberi yok. Cumhurun başkanı kadro alamayan işçilerin olduğunu bilseydi emin olun müjdeler verirdi. Bakın efendiler! Bakın sendika yetkilileri! Sizler mağdur durumda olan işçilerin temsilcilerisiniz; sizler sesimize ses nefesimize nefes olacak görevlilersiniz: gerekeni yapın o oturmuş koltuklar sizin rahat oturmanız için değil daha çok emek verip daha çok yardımcı olmak içindir! Oturmuş olduğunuz O yumuşak koltukta sizi bir şeyler rahatsız etmeli ki kalkmasını bilmelisiniz! Ben suçu hükümet tarafından aramıyorum belli ki eksik bilgilendirme yapılmış. Ben Cumhurbaşkanımıza küsüp karşı çıkmıyorum belli ki eksik bilgilendirme yapılmış. Ben kadro vermediler diye bakana da alınmıyorum çünkü tam bilgilendirme yapılmamış! Yapılması gereken ve yapılacak olan tüm bilgilendirmeler sendikacıların işidir. Çıkın ve gerekli tüm bilgilendirmeleri yapın!

Son olarak merak ettiğim 2 soru var, cevaplarsanız sevinirim. Bize her seferinde kadro alacaksınız, biz sizin mağduriyetlerinizi dile getirdik diyen yetkililer kiminle görüştü ve ne cevap aldılar? Sayın Cumhurbaşkanın yaptığı açıklamadan sonra ne diyeceksiniz?"

 

AJANS URFA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Binlerce firma vardı! 500'ü sistemden çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık