Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Sağlık Çölyak Araştırma Komisyonu Şanlıurfa'da Toplandı

Çölyak Araştırma Komisyonu Şanlıurfa'da Toplandı

Çölyak Araştirma Komisyonu Müzakere Toplantisi Şanlıurfa Nevali Otel de gerceklesti

Giriş Tarihi: 18 Kasım 2017 Cumartesi 11:11
Çölyak Araştırma Komisyonu Şanlıurfa'da Toplandı
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Türkiye genelinde Çölyak Hastalarinin sorun ve sıkıntilarini konuşma üzere toplanan Türkiye geneli Çölyak Dernek Başkanlari Şanlıurfa'da bir araya geldiler.

Çölyak Araştirma Komisyonu Müzakere Toplantısı Şanlıurfa Nevali Otel toplanti salonuna gerçeklestirildi.

Programa Kayseri Milletvekili ve ayni zamanda komisyon Başkanı Ismail Tamer, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Tokat Milletvekili Celil Göçer, İstanbul Milletvekili Durmuş Ali Sarıkaya, Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım, Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, Bursa Milletvekili Ceyhun İrdel, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Corum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, firma yetkililer, Türkiye genelinde gelen çölyak dernek baskanlari ve STK temsilcilerine katıldı.

Komisyonun amacı çölyak hastalarının çektigi sıkıntilari dile getirmek oldu. Özellikle komisyon firma yetkilileri ile yaptigi görüsmede hastalarin gida sorun ve sıkıntilari ele alındı. çölyak hastaliğinin teshis aşamasının sebeplerinin, sonuçlarinin ve bu hastalığa maruz kalanlara sağlanabileçek yardimlsrin alınması gereken önlemlerin belirlenmesi konusuldu.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Resmen yürürlüğe girdi! Artık tamamen ücretsiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık