Ana Sayfa Siyaset CHP'den Siyasi rezalet! 15 vekil CHP'ye dönüyor

CHP'den Siyasi rezalet! 15 vekil CHP'ye dönüyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinden istifa edip İYİ Parti'ye katılan 15 vekile ilişkin soru üzerine "Arkadaşlarımız isterlerse geri dönecek" dedi.

Giriş Tarihi: 29 Nisan 2018 Pazar 19:13
CHP'den Siyasi rezalet! 15 vekil CHP'ye dönüyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Marmaris'te yerel gazetecilerle buluştu. Burada yaptığı konuşmada bedelli askerlik tartışmalarına ilişkin Başbakan Yıldırım'ı eleştiren CHP lideri, gazetecilerin İYİ Parti'ye geçen vekillerle ve cumhurbaşkanı adaylığı ile ilgili sorularını da yanıtladı.

"15 VEKİL ARKADAŞIMIZ İSTERLERSE DÖNECEK"

Daha sonra yerel gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP lideri, İYİ Parti'ye geçen 15 vekille ilgili sorulara "Bu arkadaşlarımız gittiler, görevlerini yapacaklar ve belirli bir süre sonra geri dönecekler. Bizim listelerimizde şu veya bu şekilde yer almak isterlerse yer alabilecekler" yanıtını verdi.

 

 

Haber7 

YORUMLAR
  • yorum2018-05-05 13:21:17halil dağ

    Kemal efendi herşeyi anlatacaksın seni Allahtan başka kimse elimden kurtaramaz sayın recep tayip erdoğana niçin bu tezgahı kurdunuz niçin bu tuzaga babamı düşürmek istediniz recep tayip erdoğanın sahibinin Allah olduğunu düşünmedinizmi kemal efendi bu fırıldağı niçin yaptın herşeyi anlatacaksın yoksa elimden kurtulamassın

  • yorum2018-04-29 22:02:58halil dağ

    bak şeytan kendi kazdığı kuyuya kendi düşer niçin doğru değilsiniz bak 2 yıldır deli olmuşum o yanı kaçıyorum bu yanı kaçıyorum demediniz al git allah belanı versin senin geçen hafta bak ne yaptın demedin oturalım bi çay içelim tanışalım urfadan geliyor çünkü sizler oruspu çocuğusunuz oruspu çocukları bu candan vaz geçmişim ölümüne ölümüne üstünüze geleceğim

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Karamollaoğlu'ndan Abdullah Gül'e sitem

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık