Ana Sayfa Siyaset Ceylanpınar’da AK Parti İlçe Başkanı değişti

Ceylanpınar’da AK Parti İlçe Başkanı değişti

AK Parti Ceylanpınar 6. olağan kongresinde Halid Şimşek bayrağı Ahmet Güntekin'den devralarak alarak ilçe başkanı seçildi. Kongreye Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ da katıldı.

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2017 Pazar 21:16
Ceylanpınar’da AK Parti İlçe Başkanı değişti

TİGEM Konferans salonunda düzenlenen kongrede söz alan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, AK Parti kongrelerinin diğer parti kongrelerine benzemediğini, bir düğün ve bayram havasında geçtiğini belirterek, “Bizde görev değişiklikleri başka partililerde olduğu gibi kasetle tehditle kumpasla veya sandalyeleri bir birbirlerine vurmakla değil. Ahlakla ve seçmenin iradesiyle demokratik usullerle bayram havası içerisinde bir şölen içerisinde yapılmaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi’nin kongrelerine baktığınızda kavga dövüş başka olumsuzlukları hep beraber görüyoruz. AK Parti 16 yıldır milletine hizmet ediyor 6. olağan üstü kongresini gerçekleştiriyor. Bugüne kadar kavga gürültü şamata duydunuz mu, yok” dedi.

BOZDAĞ CEYLANPINAR’I KUTLADI

Ceylanpınar Belediyesini kazanmanın büyük bir başarı olduğunu kaydeden Bozdağ, “Ceylanpınar'da 2014'te büyük bir başarının altına imza attınız. Hep beraber attınız hep beraber attık. Buranın belediyesini kazanmak önemli bir başarı o başarıyı bu kadrolar gerçekleştirdi. Onun için her birilerinizi ayrı ayrı kutluyor 2019'a giderken hem yerel yönetimde yeniden daha güçlü bir şekilde başarmak ve başarılı olmak hem de Cumhurbaşkanlığı seçiminden yasama üyeliği Milletvekili seçiminden Ceylanpınar'da en üst başarıyı elde etmek bizim için en büyük hedeftir” diye konuştu.

ATİLLA: YÜZDE 70-75 OY ORANINI ZORLAYACAĞIZ

Kongrede konuşan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla da Ceylanpınar Belediyesini büyük bir mücadele sonrası kazandıklarını söyledi. 2014 yerel seçimini kazanarak Ceylanpınar'ı AK Parti belediyeciliği ile tanıştırdıklarını aktaran Atilla, az zamanda çok iş yaparak Ceylanpınar'ın çehresini değiştirdiklerini söyledi.2014 yerel seçimlerinden itibaren AK Parti oylarının Ceylanpınar'da devamlı bir ivme kazandığını dile getiren Atilla, “İnşallah 2019 seçimlerinde Ceylanpınar'da yüzde 70-75 oy oranını zorlayacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de Ceylanpınar'ın merkeze en uzak ilçe olmasına rağmen merkezle sıkı bir diyalogunun olduğunu, çalışmaları ve gayretlerinin takdire şayan olduğunu söyledi. Ceylanpınar ilçe teşkilatının başarılı olduğunu vurgulayan Beyazgül, teşkilatta görev alan herkese teşekkür etti.

AK Parti Ceylanpınar eski Başkanı Ahmet Güntekin de yeni seçilen Halid Şimşek'e başarılar diledi.

 

 

 

 

 

AJANS URFA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Karamollaoğlu'ndan Abdullah Gül'e sitem

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık