Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Çelikten Kardeşler Faillerin Bulunmasını İstiyor

Çelikten Kardeşler Faillerin Bulunmasını İstiyor

Geçtiğimiz Ağustos ayında herkesin bildiği üzere Şanlıurfa nın Suruç ilçesinde Çeliktenlere ait petrol istasyonuna saldırı düzenlenmiş ve sonucunda Bilal ve Deyan adlı kardeşler hayatlarını kaybetmişlerdi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Çelikten Kardeşler Faillerin Bulunmasını İstiyor
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Ağsutos ayında Silahlı saldırıya uğrayan Çelikten Kardeşlerin Abisi Kamil Çelik'ten Şunları Söyledi; Biz Çeliktenler olarak her zaman devletimizin yanında yer aldık. Özellikle de eğitimin ve eğitim camiasının yanında olduk. Okul öncesi eğitime önem verdik,destek verdik. Desteğimizin sonucunda dönemin kaymakamı Mehmet Sinan YILDIZ tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildik. Suruç içerisinde ki bir çok okula eğitsel çalışmalarında destek verdik. Ek te belirttiğim resimde ise yine bir okula yapmış olduğumuz destek neticesinde okulun çıkartmış olduğu kitabın arka kapağında saldırıda ölen kardeşim Bilal’ın resmi de bulunmaktadır. Bu ve benzeri bir çok şekildeki çalışmalarla eğitimden geri kalmış Suruç halkımızın yani bizlerin çocuklarına yardımlarımızı hiçbir zaman esirgemedik. İhtiyaç olduğunda yine biz Çeliktenler olarak eğitim camiasının yanındayız.

Yine aynı dönemde yapmış olduğumuz yardımlardan dolayı İlçenin emniyet müdürü tarafından plaketle ödüllendirildik. Bu ve benzeri çalışmalarımız her zaman devam edecektir. Bizler her zaman Suruç halkının yanındayız. Halkımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Olayın üzerinden neredeyse 3 ay gibi bir zaman geçmiştir. Bu kadar zaman geçmesine rağmen halen olayın failleri bulunamamıştır.

Olayların açığa çıkması için devletimizden yardım istiyoruz dedi.Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Trump'tan Gülen'in iadesiyle ilgili talimat!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık