Ana Sayfa Siyaset Bunları Çok Korkutmuşsun Essum Aslan

Bunları Çok Korkutmuşsun Essum Aslan

Urfahabermezi.com haber sitemizin Köşe yazarlarından İsmail Çölkesen bugünkü köşe yazısında Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan Saatçi'yi yazdı.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2019 Cumartesi 16:02
Bunları Çok Korkutmuşsun Essum Aslan

Çölkesen yazısında, Yerel seçimler yaklaştıkça siyaset de çirkinleşmeye, çirkef ve utanç veren yüzünü göstermeye başladı.

Gözlerini hırs bürüyenler çirkin politikayı öyle bir yere getirdi ki insanın midesi bulanıyor. Üstelik aslı astarı da yok.

Ayıptır beyler çok ayıp… Hiç yakışıyor mu… Karşınızda efendice, edebiyle, güzel siyasetiyle projelerini art arda açıklayan bir kardeşimiz var. Üstelik Şanlıurfamızın yetiştirdiği değerli bir insan. Ezber bozan, sivrilen, projeleriyle konuşulan bu kardeşimize, ablamıza, bacımıza gücünüz yetmiyorsa bükemediğiniz bileği öpeceksiniz kardeşim. Onun projelerinin karşısına onu bastıracak projelerle çıkın o zaman.

Seversiniz, sevmezsiniz, desteklersiniz desteklemezsiniz o sizin vereceğiniz karar ama hangi aday olursa olsun özel yaşama iftira kabul edilemez.

Üstelik karşınızda bir hanımefendi, bir anne, bir eğitimci, bir işkadını, bir eş var. Bunları görenler “Çok korkutmuşsun be Essum Aslan” diyorlar…. Vasat bir aday olsaydı, sırf isim yapmak için adaylığa soyunmuş olsaydı, yerinde otursaydı, hiç çalışmasaydı, hiçbir projesi olmasaydı yani kısaca zararsız olsaydı onunla hiç kimse uğraşamazdı.

Dikkat ederseniz en çok Essum Aslan ile uğraşılıyor. Neden sizce ? Bunu bir sorgulayın. Herkesin karısı, bacısı, kızı var. Bir defa empati kurun. Kendinize yapılmasını istemediğiniz birşeyi başkasına yapmayın. Yaparsanız siz küçülür, iftira attığınız kişi yücelir. Halkımız her zaman mazlumun yanındadır. Şimdi onu desteklemeyenler de destekleyecek. Yani kendi elinizi gözünüze batırıyorsunuz. Onun adaylığından korktuğunuzu belli ediyorsunuz. Haksız mıyım?

Saygılarımla
İsmail Çölkesen

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Uysal: Ceylanpınar'ın geleceği için yeniden Atilla

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık