Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Şanlıurfaspor BU NE YAMAN ÇELİŞKİ MERTCAN EFENDİ

BU NE YAMAN ÇELİŞKİ MERTCAN EFENDİ

Şanlıurfalı Gazeteci Ekrem Demirbilek, Sosyal medya hesabında önemli açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2017 Çarşamba 11:19
BU NE YAMAN ÇELİŞKİ MERTCAN EFENDİ
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

İşte Demirbilek'in kaleme aldığı o yazısı; Şanlıurfaspor’lu Mertcan Çam ( Benim tabirimle bal yapmayan arı)’ın kulüp başkanı tarafından darp edildiğine dair iddianın önce sosyal medyada sonrasında da ulusal basında yer almasının ardından, hem kulüpten hem de futbolcunun ailesinden çeşitli açıklamalar geldi.

Olayın detaylarını konuyu yakından takip edeneler biliyor. Üzerinde durmak istediğim husus şu; Aşağıda Mertcan Çam’ın ağabeyinin dün akşam katıldığı bir televizyon programında sarf ettiği sözler var. Lütfen bunu dikkatlice okuyun.

Ağabey önce biz Mertcan’dan haber alamıyoruz diyor, konuşmasının devamında elimizde darp edildiğine dair fotoğraflar var. Şimdi soruyorum EY AĞABEY, madem haber alamıyorsun, o fotoğraflar kim tarafından ve nasıl eline geçti?

İŞTE AĞABEYİNİN AÇIKLAMASI

Şanlıurfasporlu futbolcu Mertcan Çam'ın ağabeyi dayak iddiası hakkında şunları söylüyor, "Kardeşimi Şanlıurfa'dan zorla birilerinin de yardımıyla kaçırdık. 'Ağabey başkan beni dövdü' diyor. Bütün her şeyine el koydular. Herkesi devreye soktuk.

Bu Trabzonspor'a da yapılmış bir ayıptır. Bu iş burada bitmeyecek. Kardeşimizden haber alamıyoruz. O'na bir şey olursa hesabını kim verecek.

Kardeşimin darp fotoğrafları bende. Kafasında, ayağında, sırtında kan izleri var. Korkudan gidip bir yerden darp raporu alamadı. Menajeri ile görüştüm.

Fotoğrafları da attım. Gerekli hukuki işlemleri başlatıyor. Hesabı verilecek. İnşallah buraya ulaşır. Yola çıktıktan sonra daha haber alamadık" dedi.

TFF’YE BAŞVURDU DİYE DARP EDİLDİ BAHANESİ DE YALAN ÇIKTI

Beyefendinin ağabeyi ve menajeri çıkıp, MERTCAN takımı TFF’ye şikayet etti diye darp edildi şeklinde açıklamalar yapıyor. Net bilgiyi sizinle paylaşıyorum.

Evet TFF şikayet etmiş ama kulübün eline tebligat 30 Kasım tarihi itibariyle ulaşmış. Aradan geçen 6 gün sonra mı TFF’ye başvurması bahane edilip, darp olayı gerçekleşmiş.

HADİ ORDAN BUNA KARGALAR BİLE GÜLER.

Zaten Şanlıurfaspor kulübü Mertcan’la birlikte bazı futbolcuların, TFF’ye en doğal haklarını kullanıp başvurduğunu biliyordu. Bunu bütün takımlar bilir. Futbolcular menajerleri aracılığıyla kulübe başvurusunu yapar, sonuçsuz kalması halinde TFF’ye başvuracağını belirtir. Dolaysıyla bu da yalan çıktı.

BAKALIM DAHA NE YALANLAR ÇIKACAK?

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfasporlulara müjde! Naklen yayınlanıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık