Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Güncel-Yaşam Bizim İbo 6. Evliliğini Yapacak

Bizim İbo 6. Evliliğini Yapacak

İbrahim Tatlıses "Evlenenin ömrü kısalır" temalı paylaşım yapmıştı. Bu paylaşımın ardından İmparator'un, Buket Damla Çakıcı ile nikah masasına oturmaya hazırlandığı öğrenildi.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2017 Cuma 09:20
Bizim İbo 6. Evliliğini Yapacak
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Usta oyuncu Aydemir Akbaş, yakın dostu İbrahim Tatlıses'le ilgili müjdeyi verdi. Tatlıses yıllardır yardımcılığını yapan 'sağ kolum' dediği Damla Buket Çakıcı ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

"Evlenenin Ömrü Kısalır" diyen İbrahim Tatlıses nikah masasına oturacak

"Evlilik insanın ömrünü kısaltır" temalı paylaşımında bulunan İbrahim Tatlıses'in, birlikte olduğu Damla Buket Çakıcı ile evleneceğini yakın arkadaşı Aydemir Akbaş duyurdu. Önceki gün Nişantaşı'nda gezen Akbaş, Damla Buket Çakıcı ile birlikte olan Tatlıses'in evlenip evlenmeyeceği sorulunca "İbrahim beni arayıp 'Acilen İzmir'e gel, konuşacaklarım var' dedi. Zaten kendisine Damla ile evlenmesini söylemiştim." diye yanıt verdi.

"İBRAHİM'E BAKACAK TEK İNSANDIR"


Akbaş daha önce de Tatlıses ile ilgili şu açıklamalarda bulunmuştu; "İbrahim'e bakacak tek insan Damla'dır. Damla İbrahim'e hep aşıktı. Onu sinirlendirmeyen tek insandır. Damla'nın İbrahim'le vedalaştığı gün bana bir sarılışı var, unutamam. Ayşegül ile evlenirken bana haber vermedi. Eğer söyleseydi konuşurdum uzun uzun, tartışırdım. İbrahim'inki o dönem aşk değildi. Şefkate ve bakıma ihtiyacı vardı. "Ayşegül ile evleneceğine iki hemşire tut "dedim. Neden ayrıldıklarını hiç bilmiyorum, araya biri girdi mi onu da bilmiyorum. İbrahim'e kim hizmet etmişse hepsini severim ama Damla'yı ayrı severim. Ben İbrahim'den çok Derya'yı severim. İbrahim'i Derya ile barıştırmak için çok uğraştım. Kimse duydu mu? Derya restoran açtı ben her gün onun yanındaydım. Ayşegül beni arasa, bir sıkıntısı olsa çağırsa giderim. Çünkü onun da ağladığı günleri gördüm. İdo'nun tarzını tasvip etmiyorum. Ben bu konuda tutucunun kralıyım. İdo'nun aleyhinde bir yazı okudum geçenlerde. Kıyafet tercihleriyle alakalı. İnanılmaz üzüldüm."


İBRAHİM TATLISES'İN BU 6. EVLİLİĞİ OLACAK


Ünlü şarkıcı bu zamana kadar tam resmi olmayanlarla birlikte 5 kez evlendi. Tatlıses'in bu evliliği 6. olacak.
İşte İbrahim Tatlıses'in evlilikleri:


1.evliliği: İbrahim Tatlıses ilk evliliğini Urfa'da Adalet Durak'la yaptı. 1 erkek ve 2 kız çocuğu oldu.

2.evliliği: 1979 yılında Perihan Savaş ile birlikte olmaya başladı. 1983 yılında bıraktı. Melek Zübeyde adında kızı var.

3.evliliği:1983 yılında Derya Tuna ile birlikte olmaya başladı, 18 yıl birlikte oldular. İbrahim (İdo) adında bir oğlu var.

4.evliliği: 5 yıl gibi bir süre dansöz Asena Onur Çakmak ile birlikte oldu. 2003 yılında ayrıldılar.

5.evliliği: 27 Eylül 2011 tarihinde Ayşegül Yıldız ile evlendi. Elif Ada adında bir kızı oldu.29 Kasım 2013 tarihinde boşandı.


Damla Buket Çakıcı kimdir?

Damla Buket Çakıcı 2010 yılında İbrahim Tatlıses vurulduğunda, kendisinin 9 yıllık asistanıydı. Her yere beraber gittiği asistanı olarak o günde arabada yanında duruyordu. Kendisi de İbrahim Tatlıses gibi yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

Damla Buket Çakıcı o olayda yaralanmasıyla gündeme gelmiş ve Alaattin Çakıcı'nın kızı olduğu iddia edilmişti. Hatta yaşanan saldırının İbrahim Tatlıses değil onun hedef alındığı söylenmişti. Ancak bu iddiaları Damla Buket Çakıcı'nın annesi reddetmiş ve şöyle bir açıklamada bulunmuştu ve "Ben emekli sınıf öğretmeniyim. Eşim Zonguldaklı. Bahçeşehir güvenlik amiri. Alaattin Çakıcı ve ailesiyle yakınlığımız yok. Soyadı benzerliği sadece." demişti.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
  • yorum2017-06-03 11:41:50Asil urfalı

    Bu s.. derdinden basına neler geldı abaza 5 paralık bi adamsın ibo götundekı tenekeler orkestra oldu

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık