Ana Sayfa Siyaset Beyazgül'e Esnaf ve Gençlerden sevgi seli

Beyazgül'e Esnaf ve Gençlerden sevgi seli

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde özellikle gençler başta olmak üzere herkesten sıcak ilgi ve sevgi görüyor. AK Başkan adayı Av. Beyazgül, özellikle gençlerin sevgi gösterilerinin kendilerini mutlu ettiğini, kendisinin de bu sevgiye ve vatandaşlarımızın ilgisine layık olacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 15 Mart 2019 Cuma 14:18
Beyazgül'e Esnaf ve Gençlerden sevgi seli

Ülkemiz sizinle küresel güç olacak

Gençlerle AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı binasında bir araya gelen AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Gençlik gelecek demektir. Bizlerde geleceğimiz olan bu gönlü güzel gençlerimizle her fırsatta buluşuyoruz. Gayemiz gençliğimize huzurlu ve mutlu olabilecekleri bir kent emanet etmektir.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; Sevgili Gençler. Siz, 2053 ve 2071 hayalimizi emanet ettiğimiz geleceğimizsiniz. Doğruyu sizinle beraber tartışıp, hayata geçireceğiz. Yanlışları sizinle birlikte tespit edip, düzelteceğiz. Ülkemiz sizinle küresel güç olacak. Her zaman sizlerin desteğini bekliyoruz. Bizler sizleri için, yarınlarımız için çalışıyoruz” dedi.

Durmak yok AK hizmetlere devam

31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında AVM’de esnaf ziyareti yapan AK Başkan adayı Av. Beyazgül, “PiazzaAlış Veriş Merkezinde esnaf ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek destek ve dualarını istedik.Halkımızın teveccühü bizleri mutlu ediyor. Piazza AVM yönetimine de ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Halkımızın sevgi ve ilgisine layık olacağım. Daha güzel yaşanabilir bir Şanlıurfa’mız için, Güneydoğu’nun parlayan, gelişen ve yükselen değeri büyük Şanlıurfa yolunda, durmak yok AK hizmetlere devam inşallah” diye konuştu.

Proje Tanıtım Toplantısına davetlisiniz

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. ZeynelAbidin Beyazgül, Cumartesi günü GAP TEM’de düzenleyeceği “Proje Tanıtım Toplantısı”na bütün halkımızın davetli olduğunu söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

İstanbul, Ankara ve İzmir anket sonuçları açıklandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık