urfahabermerkezi Facebook
urfahabermerkezi Twitter

Ana Sayfa Urfa Haberleri BELSAN PERSONELLERİNE YANGIN SÖNDÜRME EĞİTİMİ VERİLDİ

BELSAN PERSONELLERİNE YANGIN SÖNDÜRME EĞİTİMİ VERİLDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı eğitmenleri tarafından BELSAN personellerine yönelik olarak ‘Yangın Eğitimi ve tatbikatı’ verildi

Giriş Tarihi: 2 Kasım 2018 Cuma 19:59
BELSAN PERSONELLERİNE YANGIN SÖNDÜRME EĞİTİMİ VERİLDİ

Şehiriçi Toplu taşımada görevli kaptanlara yönelik olarak verilen ‘Yangın eğitimi ve tatbikatı’ iki oturum şeklinde gerçekleştirildi.

İki oturum şeklinde gerçekleştirilen eğitime Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Açar,BELSAN Genel Müdürü Ömer Göçebeler, İtfaiye Eğitim Şube Müdürü İsmet Karaçizmeli, Hizmet İş 2.Nolu Şube Başkanı Bozan İzol ve BELSAN personelleri katıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen eğitimlerden sonra, yangına müdahale tatbikatı yapıldı. Eğitimlerin ardından BELSAN personelleri boş bir alanda yangın tüpleri ile söndürme eğitimi verildi.

Bilinçli bir şekilde yangına müdahale etmenin ve yangın tüplerinin kullanımı ile ilgili olarak BELSAN personellerine yönelik olarak eğitim verdiklerini belirten İtfaiye Eğitim Şube Müdürü İsmet Karaçizmeli, Yaşanacak herhangi olumsuz durumlarda kaptanların konuya hâkimiyetleri olsun diye bilgiler verdiklerini dile getirdi.

Eğitimleri önemsediklerini belirten BELSAN Genel Müdürü Ömer Göçebeler şunları söyledi; “Personellerimize yönelik olarak önceliklerimizden bir tanesi eğitimdir. Eğitimi çok önemsiyoruz. Büyükşehir Belediyemize bağlı itfaiye eğitmenleri tarafından hem sunum şeklinde hemde uygulamalı olarak Yangın eğitimi ve tatbikatı konusunda eğitimler verildi, faydalı olacağını umuyorum. Eğitimimiz gayet başarılı geçti, bu tür eğitimlere devam edeceğiz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye eğitmenlerine ve Şube Müdürümüze teşekkürlerimi sunuyorum”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfalı çocuğun fotosu sosyal medyayı salladı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık