Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Belediyeye 2.3 milyon Kredi

Belediyeye 2.3 milyon Kredi

Şanlıurfa belediye meclisi Başkan Fakıbaba'ya iller baknasından 2.3 milyon lira kredi alabilmesi için yetki verdi ve tatile girdi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Belediyeye 2.3 milyon Kredi
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Belediye Meclisi Temmuz Ayı 2. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın başkanlığında Meclis Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantı 2. birleşimin ardından sona erdi.

    Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1. Birleşim Toplantısı’nda gündeme getirilen ancak bugüne bırakılan yeni otogar için iller bankasından 2.3 Milyon TL kredi alınması için belediye başkanına yetki verilmesi ve bütçe aktarımı başlıklı gündem maddeleri tekrar görüşülerek karara bağlandı.

     Otogar için iller bankasından alınacak olan 2.3 Milyon TL’lik krediye belediye meclis üyeleri oy çokluğuyla “Evet” derken Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünün bütçesinin Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğüne aktarılmasını öngören bütçe aktarımı başlıklı gündem maddesi ise oy birliğiyle kabul edildi.

     Toplantıda çeşitli imar tadilatlarını içeren “İmar Komisyon Raporları” birer birer okunarak komisyonun öngördüğü şekilde kabul edildi.

Belediye Meclisi Tatile Girdi…

    29 Mart yerel seçimlerinin ardından yorucu bir yılı daha geride bırakan Şanlıurfa Belediye Meclisi tatile girdi.

    Yazı İşleri Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre Ağustos Ayı içersinde toplanmayacağı açıklanan Belediye Meclisi’nin 7 Eylül 2009 Pazartesi Günü Saat 14’te tekrar toplanacağı belirtildi. 

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık