Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Belediye Şehri Şantiyeye Çevirdi

Belediye Şehri Şantiyeye Çevirdi

Şanlıurfa Belediyesi Su ve Kanal İşleri Müdürlüğü (ŞUSKİ) Yağmur Suyu Drenaj Şebekesi Çalışmalarında bir eskiler yenileniyor drenajı olmayan yerlere de yeni borular döşeniyor.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:25
Belediye Şehri Şantiyeye Çevirdi
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Belediye, yağmur suyu drenaj çalışmalarının yanı sıra kanalizasyon çalışmaları da aralıksız devam ediyor. ŞUSKİ’nin 2011 Yılı içerisinde 15 Km Yağmur Suyu Drenaj Şebekesi tesis etmeyi hedeflerken aynı yıl içersinde 30 km kanalizasyon şebekesi tesis etmeyi planlıyor.
Kanalizasyonun 25 kilometresini yeni şebeke oluştururken kalan 5 kilometresini ise eskiyen ve yıpranan kanalizasyon şebekesi oluşturuyor. ŞUSKİ,
Direkli, Devteşti, Bağlarbaşı, On İkiler, Hacı Bayram, Karşıyaka ve İmam Bakır Mahallelerinde 31.12.2011 tarihine kadar 11 Km kanalizasyon şebekesi tesis etmeyi hedefliyor.
ŞUSKİ,  İmam Keskin Buğday pazarı içerisinde, Eski Asfalt şantiyesi içerisinde ve Devteşti Mahallesi 2119 nolu sokağın devamında yağmur drenaj çalışmasını dün başlattı.

Devteşti Mahallesi İMKB Çok Programlı Lisenin yanındaki 2119 nolu sokakta 200 metre yağmursuyu drenaj çalışmasını yürütürken İmam Keskin Buğday Pazarı ve belediyenin eski asfalt şantiyesi içerisinde de 400’er metrelik yağmur drenaj çalışmasını sürdürüyor. ŞUSKİ Müdürlüğü, 01.07.2011 tarihi itibariyle 6 bin 250 metre yağmur suyu drenaj şebekesi tesis ederken, 14 bin 24 metre kanalizasyon şebekesi tesis etti.
ŞUSKİ,  K-4 Kavşağı(Lunapark), Yeşildirek Köprülü Kavşağı, Osmanlı, Direkli, Bağlarbaşı, On İkiler ve Hacı Bayram Mahallelerinde 31.12.2011 tarihine kadar 7 bin metre yağmur suyu drenaj şebekesi tesis etmeyi hedefliyor.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Trump'tan Gülen'in iadesiyle ilgili talimat!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık