×
×
Ekonomi
Başkan Zahit, Karşıyaka Mahallesinin Sorunlarını Dinledi
Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit Rutin olarak yapılan mahalle toplantısında Karşıyaka mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
28 Ağustos 2014 Perşembe 19:29

Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte mahalle başkanı Muhittin Ertaş'ın evinde toplantıya katıldı.

 

Yapılan toplantıda Karşıyaka mahallesinin genel sorunları olarak 555 sokak'ta bulunan yüksek gerilimli elektrik direklerinin olmasıydı. Toplantıya katılan mahalle sakinleri, ''çocuklarımız her zaman bu sokakta oynuyor, park sorunumuzda olduğu için çocuklarımız hep bu tehlikeli yüksek gerilimli sokak'ta oynuyor. Yetkilileri bir kaç defa aramamıza rağmen bu sorunlarımızı gelip çözmediler. Sizlerden istediğimiz bu sorunlarımıza çözüm yolunu bulmanızdır.'' Dediler.

 

Ayrıca bir öğrencide başkan Zahit'e, ''9 Eylül üniversitesi elektronik bölümünde okuduğunu ve bunun için burs konusunda yardımcı olmasını rica etti,

 

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, mahalle sakinlerinin anlattığı konuyu, ve bir öğrencinin istediği burs konusunu ilgili mercilerle görüşüp, en kısa zamanda çözüm yolunu bulacağını belirtti.

 

Yaklaşık olarak 1 saat süren mahalle toplantısından sonra bir açıklama yapan Başkan Mustafa Zahit, '' Bugün merkez ilçe başkanlığı, yardımcılarımızla, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Ak Parti ailesi olarak bugün Karşıyaka mahallemizde burada mahalle başkanımız tarafından düzenlenmiş olduğu toplantıya katıldık. Buradaki toplantıda karşılıklı sohbet etme şansını yakaladık. Buradaki mahalledeki dostlarımızla durumları hasbıhal ettik. İnşallah mahallemizle ilgili sıkıntıları ilgili mercilere aktaracağız. Burada bizleri kabul ettikleri için mahalle başkanımıza ve çok değerli mahalle sakinlerine teşekkür ediyoruz.'' Dedi.

 

Mahalle Başkanı Muhittin Ertaş İse, ''Karşıyaka mahallesi başkanı olarak bugün Başkanımızı ev toplantısına konuk ettik. Bizleri ziyaret edip, sorunlarımızı dinledikleri için Başta Başkanımız Mustafa Zahit'e ve Yönetimine çok teşekkür ediyorum.'' Dedi.

 

Karşıyaka mahallesinde yapılan toplantıdan sonra Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanı Muhittin Ertaş ve mahalle sakinleri birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.


Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı