Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa EYYÜBİYE Başkan Yıldız, Eyyübiye’de AK Evler Spor Salonlarında Gençleri Ziyaret etti

Başkan Yıldız, Eyyübiye’de AK Evler Spor Salonlarında Gençleri Ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Eyyübiye Belediyesinin İlçeye kazandırdığı AK Evler Spor Salonlarındaki gençlerle bir araya geldi

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2018 Cumartesi 10:27
Başkan Yıldız, Eyyübiye’de AK Evler Spor Salonlarında Gençleri Ziyaret etti
Kanal63.com

AK Evler Spor Salonu öğrencilerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri gençlerin spor salonundaki gösterilerini izledikten sonra hep beraber gençlerle birlikte saf tutarak spor salonunda öğrencilerle birlikte yatsı namazını eda etti.

 

AK Belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olan AK Evler Spor Salonlarında gençler sevdiği spor dalında başarılar elde ederken bir yandan da dini vecibelerini yerine getiriyor. Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak spor’a yöneltmek için Eyyübiye Belediyesinin hayata geçirmiş olduğu AK Evler Spor Salonlarında gençler istedikleri spor dalında kendilerini geliştirerek ülke çapında dereceler elde ediyor.

Sosyal Belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olan AK Evler Spor Salonlarını ve yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa’da her zaman gençlerin yanlarında olduklarını belirterek bunun gibi sosyal Belediyecilik örneklerinin Şanlıurfa’da çoğalacağını ifade etti.

 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız AK Evler Spor Salonunda yapmış olduğu açıklamada, “Ben öncelikle ziyaretimizde bize eşlik eden Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcımız Necmettin Sağlam beyefendiye çok teşekkür ediyorum. Bugün AK Evler Spor Salonlarını gezerken duygulanmamak elde değil. Çünkü Eyyübiye Belediyemiz nasıl ki Cumhurbaşkanımız, liderimiz her zaman ifade ediyor altyapılar yapabiliriz, üst yapılar yapabiliriz gönüllere dokunmadığımız sürece bu işi başarmış saymıyoruz kendimizi. Bugün de burada bunun tezahürünü görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Eyyübiye Belediyemizin genç kardeşlerimize, evlatlarımıza sağlamış olduğu bu imkanlardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Milli manevi değerlerimizi alan gençlerimiz hem ilimize hem ülkemize birer faydalı fert olarak yetişeceklerdir. Bu bağlamda sayın hocamıza da emeklerinden dolayı, katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Ziyaretimize eşlik eden Eyyübiye İlçe Başkanımıza, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, çok kıymetli Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarımıza, medya mensuplarımıza ve Belediye Başkan Yardımcılarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum” cümlelerine yer verdi.

 

Başkan Yıldız, Eyyübiye Belediyesinin hayata geçirmiş olduğu diğer spor salonlarını da ziyaret ederek gençlere derslerini ihmal etmeden çok çalışmalarını, ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeleri gerektiğini vurgulayarak bölgeden ayrıldı.

Kanal63.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Bu görüntüler Urfa'ya yakışmadı!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık