Ana Sayfa EYYÜBİYE Başkan Ekinci, Yetimlere Babalık Yaptı Onlara İş Buldu

Başkan Ekinci, Yetimlere Babalık Yaptı Onlara İş Buldu

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, On İkiler mahallesinde, 3021. Sokakta geçtiğimiz günlerde meydana gelen soba zehirlenmesinden dolayı hayatını kaybeden aile mensuplarının evine misafir oldu.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2018 Pazartesi 11:10
Başkan Ekinci, Yetimlere Babalık Yaptı Onlara İş Buldu

Başkan Ekinci, ailenin taleplerinin giderilmesi için ilgililere talimat verdi. Ailenin yetim çocuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Ekinci’nin, ailenin 2 işsiz çocuğuna özel sektörde iş kapısı açmak adına anında girişimde bulunup olumlu sonuçlandırması aile fertlerini mutlu etti. Başkan Ekinci,” İnsanlarımızın bizlerden taleplerini imkanlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz.” dedi.

Başkan Ekinci konuşmasının devamında şunları söyledi;” Muhtarımız ve İlçe Teşkilatımızla birlikte rutin olarak yaptığımız ev ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Hane halkının bizlerden taleplerini imkanlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz. Ziyarete ettiğimiz yerlerdeki insanlarımızın dertlerine ortak oluyoruz. Sorunları dinleyip çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. Bizlere iletin taleplerin yerine getirilmesi noktasında da elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İnsanlarımızın içinde olmaya, onların dertlerine ortak olmaya ve bunlara çözüm bulmayı sürdüreceğiz. Eyyübiye Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlamında da çıtayı daha da yükselteceğiz. “

On İkiler Mahalle Muhtarı Ali Doğan da fakir fukaraya yaptığı yardımlardan dolayı Başkan Ekinci’ye teşekkür ederek,” Mahallemizde geçtiğimiz günlerde meydana gelen bir gaz zehirlenmesi sonucu hayatlarını kaybeden insanlarımızın evlerine gelen ve onlara yardım eden Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ekinci’ye teşekkür ederiz. Başkanımıza duyarlı düşüncelerinden dolayı kalben bir kez daha teşekkür ediyorum. Başkanımızın mahalle ve ev ziyaretlerini sürdürdüğünü ve yardıma muhtaç insanlarla bir araya geldiğini ve onlara yardımcı olduğunu biliyoruz. Başkanımıza bir kez daha çok çok teşekkür ediyorum. “dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Başkan Adayı Yiğit, Buğday Pazarı Esnafını Ziyaret Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık