Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa EYYÜBİYE BAŞKAN EKİNCİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELMEYİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN EKİNCİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELMEYİ SÜRDÜRÜYOR

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, mahalle muhtarlarla bir araya gelip yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Ekinci, "Muhtarlarımızla sık sık bir araya gelip hizmetlerin daha hızlı yürütülmesini amaçlıyoruz.” dedi.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2017 Pazartesi 10:43
BAŞKAN EKİNCİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELMEYİ SÜRDÜRÜYOR
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, rutin mahalle gezileri kapsamında bir araya geldiği muhtarlarla sık sık gruplar halinde de bir araya gelip, ilçeye yapılacak hizmetler konusunda fikir alışverişinde bulunuyor.  Haftanın belirli günlerinde mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Ekinci, talepleri birinci ağızdan dinliyor. Mahallede vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelip istişarede bulunan Başkan Ekinci, vatandaş ve esnafı birlikte dolaştığı muhtarları da, ayrıca dinliyor. Gruplar halinde merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya gelip, belediyenin yürüttüğü çalışmaları değerlendiren Başkan Ekinci, son olarak merkez mahalle muhtarlarıyla Aliya İzzetbegoviç Kültür Konağında bir araya geldi. Muhtarların taleplerini dinleyen ve birim müdürlerine bu taleplerin yerine getirilmesi için talimat veren Başkan Ekinci, belediye ile ilgili olmayan konuların da muhataplarına aktarılmasını sağlıyor.

Muhtarlarla yapılan istişare toplantısında konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, bu toplantıların sık sık yapılacağını belirtti. Muhtarların mahallelerdeki sorunların çözümü konusunda vatandaşla belediye arasında aracılık yaptığını sözlerine ekleyen Başkan Ekinci, muhtarların üstlendiği rolün önemine de değindi. Başkan Ekinci konuşmasında şunları söyledi;” Muhtarlarımızla yine bir aradayız. Yaptığımız program sonucunda her hafta belirli gruplar halinde muhtarlarımızla bir araya gelip, belediyenin çalışmalarını ve muhtarlarımızdan bizlere iletilen sorunların çözümünü konuşmak üzere istişarede bulunuyoruz. Muhtarlarımızdan bizlere gelen talepleri ilgili arkadaşlara anında talimat vererek bu taleplerin çözümüne de hızlı bir şekilde katkıda bulunmuş oluyoruz. Öncelikle muhtarlarımıza toplantılarımıza iştiraklerinden dolayı teşekkür ederim. Sorunları makul bir şekilde bizlere iletiyorlar. Bizlerin belediye olarak yaptığımız hizmetleri teşekkür anlamında bizlere kendilerinin iletmesi bizleri de ayrıca mutlu ediyor. Demek ki ortaya hizmet anlamında bir şeyler konulduğunda muhtarlarımız da bunu takdir ediyorlar. Bu düzenlenen toplantıların belirli periyotlar halinde düzenlenmesini talep etmeleri de ayrıca mutluluk verici. Bizler de tıpkı müdürlerimizle yaptığımız koordinasyon toplantılarımızı muhtarlarımızla da yapmaya devam edeceğiz. Onlar nasıl ki mahallelerine hizmet götürmek istiyorlarsa bizler de inşallah bu hizmette aracılık etmiş oluruz. Toplantıya katılan muhtarlarımıza bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. “

 

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Başkan Ekinci'den 'Urfa'ya yakışmayan görüntüler' için açıklama

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık