Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa EYYÜBİYE BAŞKAN EKİNCİ,” DEDAŞ BU BÖLGENİN YUMUŞAK KARNIDIR”

BAŞKAN EKİNCİ,” DEDAŞ BU BÖLGENİN YUMUŞAK KARNIDIR”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, merkez mahalle muhtarlarıyla birlikte DEDAŞ’a adeta çıkarma yaptı. Başkan Ekinci, yaşanan elektrik kesintilerinin son bulmasını istedi.

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2017 Cuma 13:23
BAŞKAN EKİNCİ,” DEDAŞ BU BÖLGENİN YUMUŞAK KARNIDIR”
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Son günlerde başta Eyyübiye ilçesi olmak üzere il genelinde yaşanan elektrik kesintileri vatandaşa zor anlar yaşatıyor. Kesintilerin en çok yaşandığı Eyyübiye ilçesindeki vatandaşın sesine kulan veren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, beraberindeki merkez mahalle muhtarlarıyla birlikte DEDAŞ’a ziyarette bulundu. DEDAŞ İl Müdürü Osman Hondu ile görüşen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, yaşanan elektrik kesintilerinin son bulmasını istedi. Merkez mahalle muhtarlarıyla birlikte mahallelerde yaşanan sorunları tek tek İl Müdürü Hondu’ya aktaran Başkan Ekinci, mahallelerde yaşanan sıkıntıların rapor halinde de iletileceğini ve yaşanan bu sorunların çözümü için takipçi olamaya devam edeceklerini söyledi.

Merkez mahalle muhtarlarıyla birlikte yaptığı ziyaret sonrası açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci şunları söyledi;” 'Bugün muhtarlarımızla beraber DEDAŞ İl Müdürlüğü'nü ziyaret ettik. Son zamanlarda elektrik kesintileri hakikaten birçok insanımızı mağdur ediyor. Özellikle esnaflarımızda burada çok mağdur oluyor. Gelinen nokta itibari ile şunu görüyoruz ki DEDAŞ artık bu işlerin yumuşak karnı olmuş durumda. Birileri kaşıyor ama kaşırken de tabii yanlış hedefleri de gösteriyorlar. Burada bir yerel yönetici olarak ta halkımızın sesi olmak adına DEDAŞ İl müdürümüzü ve ekibini ziyaret ettik. Muhtarlarımız vasıtasıyla sorunlar dile getirildi. Kendilerinin bundan sonraki planlamalarla ilgili çalışmaları anlatıldı bizlere. Arkadaşlarımız yazılı bir şekilde mahalleleriyle ilgili sorunlarını rapor halinde sunacaklar. Sunduktan sonra tekrar bir araya gelip bu sefer o sorunlar üzerinde konuşacağız. Tekrar ifade etmek gerekiyorsa DEDAŞ o yumuşak karındır bu bölgenin. Bunu kullanmak isteyenler, bu olayı provoke edip başka yere çekmek isteyenler var. Halkımız bunlara uymasınlar. Kurumların görevleri vardır, her kurum kendi görevini yapmak durumda. DEDAŞ iyi görevini yapacak, Belediye  görevini iyi bir şekilde yapacak, diğer kurum ve kuruluşlar da iyi bir şekilde yapmak zorundadır. Muhtarlarımızla görevlerini de iyi bir şekilde yapmak zorunda ama vatandaşlarımızla özellikle bu kayıp, kaçak oranı konusuyla ilgili de böyle bu tarz olaylara malzeme vermesinler. Bunu da özellikle onlardan istirham ediyoruz. Bizler onların sorunlarının takipçisi olacağız muhtarlarımızla beraber.  Bu sorunlar çözülene de kadarda bu kapıları aşındırmaya devam edeceğiz.”

 

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

EYYÜBİYE BELEDİYESİ VATANDAŞLARA SU, ŞERBET, GÜL SUYU VE LOKUM İKRAMINDA BULUNDU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık