×
×
Gündem
Banka Personel Alımları En Az Lise Mezunu
Yayınlanan 8 farklı bankanın, Banka Personel alımları mevcut olup Ekim ayı içerisinde gerçekleştireceği en az lise mezunu adaylar arasından personel alım listeleri bulunmaktadır.
18 Ekim 2018 Perşembe 10:09

Banka Personel alımı ilanlarını 8 farklı banka listeleri olarak sizlere sunuyoruz. Başvuracak adaylar en az lise mezunu olması gerekmektedir. Alımı gerçekleştirecek Denizbank, İNG Bank, QNB Finansbank, Kuveyt Türk Bankası, Burgan Bank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Garanti Bankası ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) olarak ilan edilmiştir. Alımlarda iş pozisyonları güvenlik görevlisi, gişe memuru, takip memuru, uzman yardımcısı ve çağrı merkezi yetkilisi olarak yapılacaktır. Açılan sayfa üzerinde alım haberi mevcut olup ilanlara başvuru açılan sayfa sonunda yer almaktadır.

Denizbank banka’ya personel alımı açık iş pozisyonları mevcut olup bunlardan bazılarını sizlere sunuyoruz. Tamamı aşağıda verilen link adresinde mevcuttur. Denizbank Personel alımına başvuru için tıklayın.

İNG Banka yayınladığı ilan ile banka bünyesine personel alımı yapacağını duyurdu. Çalışmak isteyen adayların en az ön lisans mezunu olması gerekmektedir. İNG Bank personel alımına ulaşmak için tıklayınız

QNB Finansbank en az lise mezunu adaylar arasından banka bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin başvurabilecekleri iş ilanları kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonlarını paylaşmaktadır. Finansbank açık iş pozisyonları ve personel alım başvurusu için tıklayın.

Kuveyt Türk, yarattığı iş ilanları kariyer fırsatları ile çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Kuveyt Türk tarafından yapılan iş ilanlarından bir kısmını sizler ile paylaştık. Kuveyt Türk Banka personel alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Burgan Bank, bünyesinde çalışmak isteyen pek çok kişiye iş ilanları kariyer fırsatları yaratmaktadır. Aşağıdaki iş ilanı detaylarını inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Burgan Bank personel alımı için tıklayın.

Albaraka Türk Katılım Bankası güvenlik görevlisi çağrı merkezi yetkilisi alımı olarak nezdinden çalışmak isteyen pek çok kişi için başvuru yapabilecekleri iş ilanları kariyer fırsatları yaratmaktadır. Başvurularda en az lise mezunu şartı aranmaktadır. Albaraka Türk Katılım Bankası Personel Alımı ilanı için tıklayınız.

Garanti Bankası, iş ilanları kariyer fırsatları ile bankada çalışmak isteyen pek çok kişi için yeni iş pozisyonları yayınladı. Bu iş pozisyonlarını inceleyerek sizden istenen nitelikleri taşımanız halinde iş başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası açık iş pozisyonları için tıklayınız.

Türk Ekonomi Bankası, pek çok kişi için iş ilanları kariyer fırsatları yaratmaktadır. Aşağıda bu iş ilanlarından birkaçına yer verilmiştir. Personel alımı başvuru detayları haberimizde yer almaktadır. TEB iş ilanları kariyer sayfasından yayınlanan 57 farklı ilan ile personel alım ilanlarına ulaşmak için tıklayın

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı