Ana Sayfa Genel Bakan Mağduru Binayı Başbakan açtı

Bakan Mağduru Binayı Başbakan açtı

Bakan tarafından açılması planlanan fakat bakanın gelişi iptal olunca açılışı yapılmayan bina Başbakan tarafından açıldı. Başbakan ile Vali arasındaki soğukluk dikkatlerden kaçmadı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Bakan Mağduru Binayı Başbakan açtı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il kongresine katılmak üzere geldiği Şanlıurfa'da, Valiliği ziyaret ettikten sonra İl Özel İdaresi'nce yaptırılan Gençlik Merkezi'nin açılışını yaptı.
Başbakan Erdoğan, Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen partisinin il kongresinin ardından Şanlıurfa Valiliği'ne geçti. Vali Yusuf Yavaşcan tarafından tören mangasıyla karşılanan Başbakan Erdoğan, daha sonra Vali Yavaşcan'ın makamında basına kapalı bir görüşme yaptı. Brifing sunmak için hazırlanan Yusuf Yavaşcan'ı başbakan Recep Tayyip Erdoğan "Bu sunuya gerek yok Yusuf" diye uyardı.
Başbakan Erdoğan, Valilik ziyaretinden sonra 2 yıldır Devlet bakanı Murat Başeskioğlu'nun programı iptal edilince yıllardır atıl duran Bahçelievler Mahallesi'nde İl Özel İdaresi'nce eski bir binanın restore edilerek hizmete soktuğu Şanlıurfa Gençlik Merkezi'nin açılışını yaptı. Erdoğan, Gençlik Merkezi'nin açılışı sırasında gençlerin spordan, bilgiye ve sanata kadar birçok etkinliği gerçekleştireceklerini söyledi.
Erdoğan, açılışını yaptığı merkezde, daha sonra incelemelerde bulundu. Halk oyunları gösterisini de izleyen Erdoğan, gençlere ajanda, çocuklara da oyuncak dağıttıktan sonra kendilerinden spor yapmalarını istedi. Başbakan Erdoğan, açılıştan sonra, milletvekili ve partililerle birlikte 29 Mart'taki yerel seçimlerde Bozova ilçesinde AK Parti'den belediye başkanı seçilen Hasan Arusoğlu'nu makamında ziyaret etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık