urfahabermerkezi Facebook
urfahabermerkezi Twitter

Ana Sayfa Genel Bakan Çelik, Küçük Pervin ile Köy Yollarının Açılışını Yaptı

Bakan Çelik, Küçük Pervin ile Köy Yollarının Açılışını Yaptı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Battal, Beşikdüzü ve Çamlıdere köy yollarının açılışını Pervin adlı bir çocukla yaptı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:29
Bakan Çelik, Küçük Pervin ile Köy Yollarının Açılışını Yaptı

Battal köyüne gelen Bakan Çelik'e, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, milletvekilleri ve kurum amirleri eşlik etti. Bakan ve beraberindeki heyet, köylülerin Türkçe, Kürtçe ve Arapça pankartlı su tepkisiylekarşılaştı.

 

Açılışta bir konuşma yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Akşamın bu saatinde sizleri beklettik, özür dileriz. Ama şunu bilin ki yine sizin sorunlarını çözmek için meşguldüm. Elektrikle, enerji ile ilgili geçen yaz yaşanan sorunların tekrar yaşanmaması için çalışıyoruz. Birileri oy peşinde koşturuyor, biz ise yol peşinde koşturuyoruz. Oy için bunlar yapılmaz. İnsanların gönlünü kazanmak, ihtiyaçlarını karşılamak gerekiyor. O zaman insanlar gönlünden zaten size oy veriyorlar. Size sözler vermiştik. O sözlerin Şanlıurfa'da bir bir yerine gelmesi bizleri memnun ediyor. Şanlıurfa'mız büyük. Ama bizler sürekli çaba göstererek hem elektrik hem yol hem enerji sorunlarını çözmeye çalışıyoruz " diye konuştu.
Yeni yapılan yolu kontrol eden Bakan Çelik, Pervin adlı çocukla birlikte yolun açılışını yaptıktan sonra köylülere yoldan memnun olup olmadıklarını sordu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık