Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa EYYÜBİYE AYŞE EKİNCİ, HASTANE ZİYARETİNDE HASTA VE YAKINLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

AYŞE EKİNCİ, HASTANE ZİYARETİNDE HASTA VE YAKINLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci, Hemşireler Haftası ve Anneler günü münasebetiyle Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret edip, hasta ve yakınları ile hemşirelerle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2017 Cumartesi 15:12
AYŞE EKİNCİ, HASTANE ZİYARETİNDE HASTA VE YAKINLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci, Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret edip hasta ve yakınları ile hemşirelerle bir araya geldi. 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşirelik Haftası ve Anneler Günü münasebetiyle hastane ziyaretinde bulunan Ayşe Ekinci’yi hastane çalışanları karşıladı. Baş Hemşire ile birlikte hastane ziyaretinde bulunan Ayşe Ekinci, hasta ve yakınlarını ziyaret edip geçmiş olsun dileğinde bulundu. 200 adet yeni doğan bebek seti ve güllerle hasta ve yakınlarıyla bir araya gelen Ayşe Ekinci, yeni doğan bebeklerin ailelerine yeni doğan seti ve gül hediye etti. Hasta ve yakınlarıyla Arapça konuşan Ayşe Ekinci, 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan hemşirelik haftası münasebetiyle hastanede görevli hemşirelerle de bir araya geldi. Hemşirelerin gününü kutlayan ve hemşirelere gül veren Ayşe Ekinci, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin selamlarını da iletmeyi ihmal etmedi.

Hastane ziyareti ile ilgili konuşan Ayşe Ekinci, hem Anneler Günü hem de Hemşirelik Haftası nedeniyle hasta ve yakınları ile hemşirelerle bir araya geldiklerini belirtti. Ayşe Ekinci,” Başkanımız Mehmet Ekinci’nin selamlarını kendilerine ilettik. Hafta sonu kutlanacak Anneler Günü ve 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşirelik Haftası münasebetiyle hastane ziyaretinde bulunduk. Sağ olsunlar kendileri bizi sıcak bir şekilde karşıladılar. Hastane yönetimine ve çalışanlara teşekkür ediyorum. Hastanede bulunan hastalarımıza da acil şifalar diliyorum.” Dedi.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

EYYÜBİYE BELEDİYESİ MİLLET KIRAATHANESİ KİTAP OTAĞINI HİZMETE AÇTI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık