Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa AKÇAKALE Ayhan Gazetecileri unutmadı. ..

Ayhan Gazetecileri unutmadı. ..

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan 15 Temmuz Darbe girişiminde görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2016 Cuma 19:44
Ayhan Gazetecileri unutmadı. ..
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan 15 Temmuz Darbe girişiminde görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Akçakale Belediyesi araç parkında gerçekleşen "İlçemiz İçin İstişare" toplantısına ilçede görev yapan yerel ve ulusal medya mensuplarıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapılarak; 15 Temmuz Darbe girişimi simgesi haline gelen tankların önünde duran Kahraman Türk Halkını simgeleyen tank maketi hediye etti.

Düzenlenen toplantıda Başkan Ayhan; "15 Temmuz hain Darbe girişiminde ülke olarak zor bir süreçten geçtik. Türk halkının ferasetli duruşu tüm bu olumsuzları ortadan kaldırdı. Bizlerde o dönemde gecesini gündüzüne katıp Türk halkının kahraman duruşunu dünyaya gösteren Akçakale'mizin Gazetecileriyle bir araya geldik. Kendilerine 15 Temmuzun simgesi haline gelen Tank maketi hediye ettik. Aynı zamanda Akçakale'mizde devam eden ve ihale aşamasında olan projelerimizi kendilerine aktarma imkanı bulduk. Kısa bir süre sonra Akçakale'miz Kültür Merkezine kavuşacak bunun yanında yeni Belediye Hizmet Binası, Engeliler Koordinasyon Merkezi, Çocuk Kreşi ve İlçemizin bazı noktalarına yine gençlerimiz için Halı Sahalar ve yüzme havuzları yapacağız. Ben tekrar davetimize icabet eden Akçakale'deki Gazeteci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hep birlikte yek vücut olarak Akçakale'miz için çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Düzenlenen toplantı Başkan Ayhan'ın 15 Temmuz'u simgeleyen Tank maketinin gazetecilere verilmesi ve çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık