Ana Sayfa Genel Avrupa Kupaları Play-Off Gap Arena'da Oynansın‏

Avrupa Kupaları Play-Off Gap Arena'da Oynansın‏

Şanlıurfa Platformu Oluşturma Grubu adına Oluşum Lideri Murat Demirkol yaptığı açıklamasında; Avrupa Kupaları Play-Off Gap Arena'da Oynansın dedi.‏

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:25
Avrupa Kupaları Play-Off Gap Arena'da Oynansın‏
DEMİRKOL; ''Şanlıufa Platformu olarak Türkiye Futbol Federasyonuna Avrupa Kupaları Play-Off karşılaşmasının Şanlıurfa GAP Arena'da oynanması için resmi başvuruda bulunduk. Tüm Şanlıurfa Halkından,Kurum ve kuruluşlarından,Belediye'den Valilikten,Şanlıurfa Spor Kulubunden,Bakanımız ve Milletvekillerimizden destek bekliyoruz dedi.   Federasyona ulaştırdığımız dilekçemiz Şöyle;  Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı                                                                                             

Sayın Mehmet Ali Aydınlar ve Değerli Yönetim Kurulu

Öncelikle A Milli Takımımızı 2012 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubundan çıkarak Play-Off oynama durumuna gelmiş bulunmasından dolayı büyük mutluluk duyduğumuzu belirtir, futbolcularımızı, teknik kadromuzu ve sizleri tebrik ederiz.

Önümüzde iç sahada oynayacağımız karşılaşmalar var.

Hırvatistan A Milli Futbol Takımı ile oynayacağımız çok zorlu bir eleme maçı var.

Bu  2 maçlık seride Milli Takımızı yalnız bırakmamak, onlarla bu heyecanı yaşamak ve destek vermek amacıyla  iç sahada oynayacağımız müsabakanın  1,7 milyon nüfuslu Şanlıurfa Halkı adına Doğu ve Güneydoğu’nun en büyük stadı olan Şanlıurfa Gap Arena’da oynamasını talep ediyoruz.

Daha öncede bu yönde taleplerimiz olmuş fakat maçların oynanacağı stadlar önceden belirlendiği için olumlu sonuç alamamıştık.

Konuyu olumlu olarak değerlendireceğinizi düşünüyor ivedilikle cevabınızı bekliyoruz diye bir dilekçe gönderdiklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık