Ana Sayfa Siyaset Aslan’dan eşit hizmet vurgusu

Aslan’dan eşit hizmet vurgusu

Essum Aslan, “Hizmet, sadece bir kesimin, bir kişinin ya da belli bir tarafın hakkı değil bütün herkesin hakkıdır” dedi.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2019 Pazar 17:28
Aslan’dan eşit hizmet vurgusu

Saadet Partisi (SP) Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan, gündüz esnaf ziyaretleri gerçekleştirirken akşamları da ev toplantılarıyla çalışmalarına devam ediyor. Ev ziyaretlerine Halil Atabaş ve ailesini ziyaret eden Karaköprü’nün Adayı Essum Aslan, projeleri hakkında bilgi verip destek istedi.
Açık belediyecilik anlayışı
Belediyecilik anlayışını vatandaşlarla paylaşan Aslan, “Bizim asıl yapmamız gereken öncelikli iş açık belediyecilik yapmaktır. Bizim aylık gelir ve giderimiz budur. Karaköprü’de yaşlısı, genci, kadını, erkeği, engellisi ve çocuğuyla 195 bin insan yaşıyor. Bu kocaman bir vakıftır ve bu vakfı yöneten de belediye başkanıdır. Belediyenin malı sizin malıdır. Ben sizin malınızın bekçisi olacağım. Bunu bilmenizi istiyorum. Ben size hizmet etmek için geliyorum.” dedi.
Herkese eşit hizmet
Belediyenin halkın malı olduğunu vurgulayan Essum Aslan, “Her belediyeye gelen para bir vatandaşın o belediyedeki ihtiyacına göre tespit edilerek İller Bankası tarafından gönderilir. Belediye bunu eşit bir şekilde hizmete dökmek zorundadır Bu bir plan işidir çünkü herkesin ihtiyacına göre bunu dağıtmak gerekiyor. Sadece bir kesimin, bir kişinin ya da belli bir tarafın hakkı değil bütün herkesin hakkıdır” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Uysal: Ceylanpınar'ın geleceği için yeniden Atilla

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık