Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Amerikalı ekipten OSM'ye ziyaret

Amerikalı ekipten OSM'ye ziyaret

ABD'den 13 kişilik akademisyenlerden oluşan bir ekip Türkiye'ye geldi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Amerikalı ekipten OSM'ye ziyaret
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

II. Abdulhamit’in 1894’te büyük bir orman yangını yaşayan ABD’ye yaptığı 300 altınlık yardım 115 yıl sonra geri döndü. Antalya’da meydana gelen Türkiye’nin en büyük orman yangınına üzülen ABD ’liler tarafından 10 bin dolar toplanarak Lara yakınlarında hatıra ormanına 2 bin fidan diktiler. Antalya ile kardeş şehir olan Amerika Birleşik Devletleri Teksas Eyaleti Başkenti Austin’den Antalya’ya gelen 13 kişilik heyet, daha sonra Şanlıurfa’ya gelerek  Özel OSM Ortadoğu Hastanesini ziyaret ettiler.
Özel OSM Ortadoğu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uz. Dr. İ.Halil Baysal , akademisyenlerden oluşan heyet ile birlikte hastaneyi gezdiler. Heyet’e başkanlık eden Teksas Üniversitesi’nden Doç. Dr. Yetkin Yıldırım, sağlık alanında yapılan böylesine ciddi bir yatırımdan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Yıldırım ; Ülkemizde
sağlık yatırımlarının her geçen gün artarak devam ettiğini, Özel OSM Ortadoğu Hastanesi’nde teknolojik bakımdan her türlü cihaz donanımı bulunduğunu, hastaların daha rahat ve çabuk işlemlerinin yapılması için her türlü teknolojik altyapıya sahip olduğunu ve yetkililerine bölge halkına kazandırdıkları bu hastane için teşekkür ettiğini belirtti.


Amerikalı akademisyenden oluşan ekip Özel OSM Ortadoğu Hastanesi’nin yüksek kalite standartlarında bir hastane olduğunu belirttiler.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Trump'tan Gülen'in iadesiyle ilgili talimat!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık