Ana Sayfa Siyaset Akay: Vakit hizmet vakti

Akay: Vakit hizmet vakti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, yemin töreni öncesi kayıt için gittiği Meclis’te, “‘Vakit Hizmet Vakti’ diyerek bölgemizin en ücra köşesindeki sorunlara dahi el atıp gerekli tüm gayretleri göstererek çözüm üretmek için burada olacağız.” dedi.

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2018 Cumartesi 16:04
Akay: Vakit hizmet vakti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili seçilen Ahmet Akay’ın vekillik rozetini 25, 26 ve 27’inci dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar taktı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 27’inci dönem milletvekilleri yemin törenine bir gün kala AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Seçilen Ahmet Akay milletvekili kayıt işlemini yaptı.

Şanlıurfa’daki seçim bölgesinden Ankara’ya gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ı seçim dönemi boyunca yalnız bırakmayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı İsa Ay, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdür Yardımcısı Ali Akay ve çok sayıda Şanlıurfalı vatandaş ile birlikte TBMM’deki kayıt işlemlerini gerçekleştiren Ahmet Akay’ın milletvekilliği rozetini AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar taktı.

AKAY: İLK MİLLETVEKİLLERİNDEN BİRİSİ OLARAK GURURLUYUM

Akay, yaşadığını heyecanı paylaştığı konuşmasında, “Yeni Türkiye’nin ilk milletvekillerinden birisi olmaktan gurur duyuyorum. Yeni Türkiye yolunda ülkemiz ve Şanlıurfa’mıza hizmet etmek için elimizden gelen tüm gayretleri sergileyeceğiz. Aday adaylığı ve seçim dönemi boyunca bizleri yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. ‘Vakit Hizmet Vakti’ diyerek bölgemizin en ücra köşesindeki sorunlara dahi el atıp gerekli tüm gayretleri göstererek çözüm üretmek için burada olacağız.” dedi.

BABA DOSTUNU YALNIZ BIRAKMADI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın milletvekili rozetini takan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Gülpınar ise, “Ahmet beyi belediye başkanlığı döneminde tanıyor, hizmet aşkını çok iyi biliyorum. Yeni dönemde Şanlıurfa ve ülkemize büyük katkıları olacağı inancındayım. Bizler de bu gün burada kendilerini yalnız bırakmadık. Milletvekilliği hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu. M. Kasım Gülpınar aynı zamanda Devlet Bakanı ve Meclisi Başkanvekilliği görevinde bulunan babası Eyyüp Cenap Gülpınar’ın dostu olan Ahmet Akay’ı en mutlu anında yalnız bırakmamış oldu.

 

AJANS URFA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

AK Parti Halfeti Meclis Üye Listesi Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık