Ana Sayfa Siyaset AK Vekil Özcan seçim turunda

AK Vekil Özcan seçim turunda

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 27. Dönem Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Din âlimi Kanaat Önderlerini ziyaret ederek dua talebinde bulundu ve DEDAŞ’ı da ziyaret ederek vatandaşların sıkıntılarını dile getirdi.

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2018 Çarşamba 14:54
AK Vekil Özcan seçim turunda

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 27. Dönem Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan, 24 Haziran seçim çalışmalarını her zamanki gibi dur durak bilmeden sürdürüyor.

Öncelikle hayır dualarını almak maksadıyla Şanlıurfa’nın tanınmış Din Âlimleri olan Kanaat Önderlerini ziyaret ettikten sonra Dicle Elektrik Dağıtım (DEDAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atalay’ı ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını iletti.

Hayır dualarını aldık

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 27. Dönem Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan, “Biz zaten her zaman halkımızın arasında olduk, sorunlarını, taleplerini dinledik. Elimizden geldiğince çözüme kavuşturmaya, ilgili kurumlara, yetkililere iletmeye çalıştık. Şimdi de Şanlıurfa’mızın manevi dinamiklerinden Kanaat Önderi ve Risale-i Nur talebelerinden Muzaffer Aydın’ı ziyaret ederek dua ve destek talep ettik. Daha sonra yine Şanlıurfa’mızın manevi dinamiklerinden Şıh İzzettin’i de ziyaret ederek dua ve destek talep ettik. Yine Şanlıurfa’mızın din âlimlerinden, uzun yıllar Dergâh Camii İmam Hatipliği görevinde bulunduktan sonra emekliye ayrılmış Kanaat Önderlerimizden Molla Sabri Yazar Hocamızı da ziyaret ettik. Hastalığı nedeniyle kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletip hayır duasını aldık” dedi.

Vatandaşlarımızın sıkıntılarını ilettik

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (DEDAŞ)’ı da ziyaret ederek vatandaşların sıkıntılarını ilettiğini belirten AK Vekil Dr. Halil Özcan, “DEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atalay’ı makamında ziyaret edip bir süre görüştük. Vatandaşlarımızın elektrik kesintileri ile ilgili sıkıntılarını kendilerine ilettik. Hükümet olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yaptığımızı hatırlatıp, elektriklerin sık sık kesilmemesi konusunda gerekli tedbirleri almaları konusunda hatırlatmada bulunduk” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Muhtar Adayı Doğan, Eşiyle, Birlikte Muhtarlık Çalışması Yapıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık