Ana Sayfa Siyaset AK Parti’den büyük transfer! Sürpriz aday ve başkan yardımcısı…

AK Parti’den büyük transfer! Sürpriz aday ve başkan yardımcısı…

Seçim yaklaştıkça siyasi partilerin çalışması ve atakları da artmaya başladı. Seçime 16 gün kala en büyük atağı AK Parti yaptı ve bir partinin adayı, ilçe başkan yardımcısı ile yüzlerce partili saflarına katmayı başardı. Geride kalan gün içerisinde ise Harran'da transfer hareketliliği yaşandı.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2018 Cuma 00:52
AK Parti’den büyük transfer! Sürpriz aday ve başkan yardımcısı…

Şanlıurfa’da seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti adayları dört bir koldan köy köy, mahalle mahalle dolaşarak seçim propagandası yaparken bir yandan da transferler gerçekleştiriyor. Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz’un girişimleriyle Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meclis Üyesi Halil Erol, Meacle Aşireti ileri geleni İsa Işıkdağ ile aynı aşirete mensup yakınları 24 Haziran’da AK Parti’ye destek vermek üzere geçiş yaptı.

BÜYÜK SÜRPRİZ 

 

AK Parti bugün saat 14.30’da büyük bir sürprize daha hazırlanıyor. İsmi ve partisi gizli tutulan 4'üncü sıra milletvekili adayı ve aynı partinin ilçe başkan yardımcısı ile 250’nin üzerinde mahalle temsilcisi GAPTEM’de düzenlenecek olan törenle AK Parti’ye resmen geçiş yapacak. Geçişi sağlayan ismin ise AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar olduğu anlaşıldı.

 

AK Parti gazetecilere yaptığı duyuruda, şu ifadelere yer verdi: "Basın Mensuplarımızın Dikkatine..! Bugün Saat: 14.30'da GAPTEM Konferans Salonunda, AB Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar'ın girişimleriyle gerçekleşen ‘AK Partiye Katılım Programı’ düzenlenecektir. 

 

Programa tüm Basın Mensubu arkadaşlarımızı bekliyoruz.

 

Tarih : 08.06.2018 Saat  : 14:30 Yer    : GAPTEM Konferans Salonu"

 

 

AJANS URFA

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Erdoğan sert konuştu: Bedelini ödersiniz!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık