Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Siyaset AK Parti'den bir ilk daha!

AK Parti'den bir ilk daha!

AK Partili Dağ, AK Parti hükümetlerinin icraatlarını dünyaya anlatmak için İngilizce kitap hazırlığında sona yaklaştıklarını bu alanda da partisinin bir ilke imza attığını belirtti

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2017 Pazartesi 10:25
AK Parti'den bir ilk daha!
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Haber7'ye özel açıklamalarda bulunan AK Parti AR-GE'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediği gibi 2019 seçimlerini AK Parti olarak çok farklı bir yere koyduklarını dile getirerek, parti içerisindeki tazelenme ve yenilenme sürecinin halktan gelen sese kulak veren partisinin bu süreci başarılı bir şekilde atlatacağını söyledi. 

Süreci "siyasi risk" olarak bir çok kesime rağmen, kurumsallaşmış ve halkın gönlüne giren AK Parti'nin bu riski almaktan çekinmediğini anlatan Dağ, "Her şeyden evvel bu partiye gönül vermiş bir vatandaş olarak bu süreci, siyasi hesaplar gütmeden halkımız ve devletimizin selameti için başlatılan bir süreç olarak görüyorum. Vatandaşlarımız bilmeliler ki, bu yenilenme süreci AK Parti’yi çok daha güçlendirerek 2019 seçimlerine hazırlayacaktır. Ayrıca, AK Parti aidiyet bağının güçlü olduğu bir partidir. Dinlenecek yahut farklı görevlerde devam edecek arkadaşlarımız da bu aidiyetin birer parçasıdır." ifadelerini kullandı. 

 

"HEDEF  2023" RAPORU HAZIR

2019'da yapılacak seçimlere yönelik yol haritası çalışmalarının devam ettiğini, 2011 Seçim Beyannamesi ile oluşturulan 2023 siyasi vizyonuna ek olarak gerçekleştirmeyi düşündükleri reformların revize edilmesini sağladıklarını dile getiren Dağ. AK Parti'nin duruşu, siyasi perspektifi ve her alana yönelik faaliyetlerin ortaya konulması planladıklarına dikkat çekerek, "2017'nin Mayıs ayında, kurumların 'strateji daire başkanlıkları' ile görüşmeler sonucunda 5 aylık sürede  'Hedef 2023' çalışma raporunu hazırladık. Bu rapor her zaman daha ilerisini hedefleyen partimizi 2019 seçimlerine hazırlamanın ötesinde cumhurbaşkanımızın işaret ettiği 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmeye ve geliştirmeye yönelik bir adımdır." dedi .

"AK PARTİ İLKLERİN VE HİZMETLERİN PARTİSİDİR"

AK Partili Dağ, AR-GE Başkanlığı olarak partilerinin siyaset üretme konusundaki materyallerin oluşturulması ve temininin dışında birçok proje gerçekleştirdiklerinin altını çizerek, kurulduğu günden beri kendini yenileyerek büyük başarılara imza atan AK Parti'nin buna ilişkin çalışmalarından da bahsetti. 

VATANDAŞLAR "TEK TIK" İLE AK PARTİ'NİN İCRAATLARINI GÖREBİLECEK

Hızlı bilgiyi en doğru ve anlaşılır bir şekilde vatandaşlara anlatmak için AR-GE olarak görsel çalışmaları değerli bulduklarını değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, "Buradan hareketle, 15 yıllık hükümetimiz döneminde gerçekleştirilen mega projeleri 'infografik'ler haline getirip yayınlamayı planlıyoruz. Bu sayede hükümetlerimiz öncesi ve sonrası Türkiye arasındaki farkın, sade ve anlaşılır biçimde görsellerle vatandaşlarımıza her mecrada sunulacaktır. Ayrıca bu zamana kadar basılan tüm AK Parti yayınlarını dijital ortama yükleme çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Bu sayede vatandaşlarımız tüm verilere 'tek tık' ile ulaşabileceklerdir." açıklamasında bulundu. 

AK PARTİ, İCRAATLARINI DÜNYAYA ANLATACAK

AK Parti'nin sağlık, turizm, spor, kültür ve alt yapı gibi alanlarda gerçekleştirdiği icraat ve projelerin dünyadaki bir çok siyasetçinin de dikkatini çektiğine değinen Dağ, AK Parti'nin Türkiye'de gerçekleştirdiği 15 yıllık icraatları dünyaya anlatmak için yapacakları çalışmaya ilişkin olarak ise şunları söyledi: 

"Türkiye’nin partisi olmanın çok daha ötesinde bir vizyon yüklediğimiz AK Parti'mizin 15 yıllık hükümetleri döneminde gerçekleştirmiş olduğu icraatları ülke dışındaki insanlara anlatabilmek adına Türkiye Genel İcraatları Kitaplarını İngilizce'ye çevirme çalışmalarımız çok yakında tamamlanacak.  Bu alanda da en kapsamlı çalışmayı yapan ilk parti olacağız. AK Parti'nin icraatlarını dünyaya anlatacağız. İlklerin ve hizmetlerin partisi olan AK Parti, birçok proje ile 2019 seçimlerine hazırlıklarımız tüm teşkilatlarımızca büyük bir özveri ile devam etmektedir. İnşallah, 2019 yılındaki seçimlere yenilikçi ruhundan hiçbir şey kaybetmemiş, zamanı yakalayan ve çalışkan bir AK Parti ile gireceğiz. "

                        KAYNAK : HABER7
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

“Atanmış konsey başkanı istifa etsin”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık