Metrolife Hastanesi

Ana Sayfa Genel AK Parti Siverek Teşkilatı Yardımları Erçiş'e Ulaştırdı

AK Parti Siverek Teşkilatı Yardımları Erçiş'e Ulaştırdı

Van’da meydana gelen depremin ardından Depremzedelere yardım elini uzan Siverek AK Parti Teşkilatı, malzemeleri Erciş’e götürerek depremzedelere ulaştırdı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
AK Parti Siverek Teşkilatı Yardımları Erçiş'e Ulaştırdı
Siverek’e bağlı Gürakar Belde Belediye Başkanı Recep Küçükçay, Siverek AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik, İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş Köydes Muhtarı Zeki Kenru’dan oluşan heyet Van için hazırlanan 3 Kamyon dolusu malzemeye nezaret ettiler.

Van Erçiş’te meydana gelen depremin ardında bıraktığı izlerin çok derin olduğunu ve depremzedelerin yardıma ihtiyaçlarını olduğunu ifade eden AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik; “3 Bin battaniye, 21 ton şişe suyu, giyim, ayakkabı ve gıdadan oluşan 3 kamyon malzemeyi Siverek olarak arkadaşlarımızla Van Erciş’e ulaştırdık. Orada Erçiş Belediye Başkanı Zülfikar Arapoğlu ve AK Parti İlçe teşkilatı bizi karşıladı. Ne yolda ne de Erçiş’te hiçbir zorlukla karşılaşmadık. Malzemeyi ilgili arkadaşlara teslim ettik. Kış şartların kapıya dayanması ile yaşamın daha da zorlaştığı Van’a herkesin yardım elini uzatmasının anlamını yerinde gördük” dedi.

Aynı ekip daha sonra Şanlıurfa’ya döndü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

CHP'li İlgezdi'nin milyonluk vurgunu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık