Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması‏

AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması‏

Şanlıurfa Dedeman otelinde yapılan Türk Yerel Medyası AB Yolunda adlı semir proğramında yapılan 2 günlük seminerde tüm katılımcıları bilgilendiren Avrupa Birliği Bakanlığı, Türkiye’nin Avrupa Birliği İletişim Stratejisi’ni (ABİS) uygulamaya davet diyor.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması‏
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Şanlıurfa'da yapılan Türk Yerel Medyası AB yolunda adlı 7'inci Şanlıurfa'nın Dedaman otelinde yapıldı. Burda tüm Katılımlara bilgi veren Avrupa Birligi Bakan Yardımcısı Başak Ilısu Yaptığı açıklamasında şunları kaydetti.  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış’ın himayelerinde, “AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması” geçen sene İstanbul’da pilot proje olarak başlatmıştık. Yarışmamız beklediğimizden de fazla ilgi gördü ve genç iletişimcilerimizden çok sayıda başvuru aldık. Yarışmada ortaya çıkan eserleri her platformda tanıtıyoruz.

Geçen yılki başarının ardından bu sene yarışmamızı Türkiye çapında yapmaya karar verdik ve 24 Kasım’da Sayın Bakanımızın basın toplantısı ile “AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması”nın ikincisini başlattık.

Yarışmamız, üniversitelerin İletişim, Güzel Sanatlar, Sanat ve Tasarım Fakülteleri ve ilgili Meslek Yüksekokullarının lisans ve ön lisans öğrencilerinin katılımına açık. Geçen sene yaptığımız gibi, gelen talepler doğrultusunda üniversitelerimizi ziyaret ederek öğrencilerimize Türkiye’nin AB’ye Katılım Süreci konusunda bilgilendirme de yapacağız.

Yarışmada dört kategorimiz var: 1-TV, 2-Basın ve Açık Hava Reklamı, 3-Radyo, 4-İnternet ve Sosyal Medya Uygulamaları

Yarışmada birincilik ödülü kazanan eser sahipleri Brüksel ve AB Dönem Başkanlığını yürütecek olan Danimarka’nın başkenti Kopenhag’ı kapsayan bir gezi ile ödüllendirilecek. İkincilik ödülü kazanan eser sahiplerini ise Brüksel gezisi bekliyor. Yarışmada üçüncü olan eser sahipleri dizüstü bilgisayar ile ödüllendirilecek.

Son başvuru tarihi: 9 Mart 2012 !!!

Ayrıntılı bilgiye http://www.ab.gov.tr/index.php?p=45359&l=1 adresinden ulaşabilirsiniz denildi.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık