Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel 7 Kişinin Yaralandığı Kavga Barışla Sona Erdi

7 Kişinin Yaralandığı Kavga Barışla Sona Erdi

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde önceki gün İki Kapı Komşunun araç park etme yüzünden Çıkan kavga'da 7 kişi yaralanmıştı. Bugün büyükler araya girerek kavgalı Aileleri barıştırdı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
7 Kişinin Yaralandığı Kavga Barışla Sona Erdi
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Kurban Bayramında meydana gelen kavganın ardından ailelerin arasındaki husumetin büyümemesi için İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Doğan Urfan başkanlığında, kanaat önderlerinden oluşan dört kişilik bir grup oluşturuldu.

Birkaç günden bu yana Saray ve Atlı ailelerinin ileri gelenleriyle görüşerek, aralarındaki husumete son vermeleri konusunda ikna etmeye çalışan gruptakilerin girişimleri olumlu sonuçlandı.

Camikebir Mahallesi'nde bir araya getirilen taraflar birbirleriyle tokalaşarak, ikram edilen tatlıdan yeyip, aralarındaki husumete son verdiklerini ilan etti.

Burada aileler adına bir konuşma yapan Mehmet Fettahlı, komşu iki aile arasında yaşanan husumetin daha fazla büyümeden sonlandırılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yanlış anlaşılmadan kaynaklanan kavgada 7 kişinin yaralandığını belirten Fettahlı, "Keşke böyle bir kavga yaşanmasaydı. Boşu boşuna birçok kişi zarar gördü. Ancak Emniyet Müdürlüğümüzün yetkilileri ve ilçemizin ileri gelenlerinin desteğiyle aileleri bir araya getirdik ve husumete son verdik, mutluyuz" şeklinde konuştu.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 8 Kasım 2011 tarihinde komşu oldukları öğrenilen iki ailenin fertleri arasında "araç park etme" nedeniyle meydana gelen taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 7 kişi yaralanmış, 6 kişi de gözaltına alınmıştı.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Trump'tan Gülen'in iadesiyle ilgili talimat!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık