urfahabermerkezi Facebook
urfahabermerkezi Twitter

Ana Sayfa Genel 24 Firma katıldı...

24 Firma katıldı...

11 Nisan Meydan projesinin hayata geçirilmesi için ilk adım atılıyor. 11 Nisan stadyumuna yarın ilk kepçe indirilecek...

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:29
24 Firma katıldı...

11  Nisan meydan projesinin hayata geçirilmesi için ilk adım atılıyor.

 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in yakından takip ettiği 11 Nisan meydan projesinin yıkımına başlanıyor. ,

 

İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu başkanlığında İl daimi encümenleri tarafından  dün yapılan ve 24 firmanın katılımıyla  11 Nisan stadyumunun yıkımının ihalesi gerçekleşti.

 

Ak  Parti Şanlıurfa Milletvekillerinin 2011 Genel seçimlerinde taahhüt ettikleri 400 proje arasında yer alan 11 Nisan meydan projesinin gerçekleşmesi için ilk olarak başta stadyım , yüzme havuzları, Gençlik sporil Müdürlüğünün bulunduğu alanın tamamı yıkılacak.  42 dönüm alan üzerinde kurulacak olan 11 Nisan meydan projesinin içerisinde yer alan otel inşaatın arsa satış ihalesi ise geçtiğimiz hafta yapılmış, ancak her hangi bir katılım olmamıştı.

 

öte yandan 11 Nisan meydan projesinin yıkımı ise  yarın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Milletvekilleri, Vali Celalettin Güvenç,İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz ve Ak Partiİl Başkanı Yusuf Eğilmez'in katılımıyla gerçekleşecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık